Teknoloji

TECNO, uygun fiyatlı olması halinde çok satacak Giriş Seviyesi Phone Pop 8’i Duyurdu

Son dönemde akıllı telefon sektörünün dikkat çeken isimlerinden biri haline gelen Çinli teknoloji şirketi. TEKNO “Pop 8” adını verdiği yeni akıllı telefonunu duyurdu. Akıllı telefon giriş seviyesi özelliklerle donatılmıştır. Sadece merhaba de” diyenler favori olacakbenziyor.

TECNO Pop 8, 6,6 inç LCD ekrana sahip bir telefondur. Ekran 720p çözünürlük sunuyor, 90 Hz Yenileme hızı sunar. TECNO’nun yeni akıllı telefonunda Apple’ın “Dinamik Ada” özelliği “Dinamik Bağlantı Noktası” olarak yer alıyor. Pop 8, ultra giriş seviyesi bir telefon olmasına rağmen yan panelde yer alıyor. parmak izi okuyucu sensörümal sahibi.

TECNO Pop 8’le tanışın

TECNO’nun yeni akıllı telefonu, Unisoc T606 Gücünü işlemciden alır. Bu güç, 4 GB’a kadar RAM (4 GB’a kadar sanal RAM desteği de mevcut) ve 128 GB’a kadar depolama alanı tarafından destekleniyor. Elbette microSD kart desteği de mevcut. 5.000 mAh Yüksek kapasiteli pille donatılan telefon, Android 13 (Go Edition) işletim sistemini çalıştırıyor. Bilmeyenler için; Diyelim ki “Go Edition” basitleştirilmiş bir versiyon. Kullanıcılar bu işletim sisteminde Android 13’ün yeni nesil özelliklerini kullanırken bellek tüketimi de oldukça yüksek. düşük olacak.

TECNO Pop8, 13 MP Çözünürlük sunan bir ana arka kameraya sahiptir. Şirket, ikinci modülün yapay zekaya odaklandığını söyledi. Ancak ikinci kameranın ne amaçla kullanıldığını tam olarak bilmiyoruz. Telefonun selfie kamerası 8 MP Çözüm vaat ediyor. Telefonun üretim amacı göz önüne alındığında bu kamera kurulumunun hiç de üzücü olmadığını söyleyebiliriz.

TECNO Pop 8 teknik özellikleri:

Ekran6,6 inç, 720p, 90 Hz, LCD
İşlemciUnisoc T606
Veri deposu3-4GB
Depolamak64-128GB
Ön kamera8MP
Arka kamera13 MP + Yapay Zekalı kamera
Pil5.000 mAh

TECNO Pop 8 fiyatı:

TECNO’nun web sitesinde listelenen Pop 8 fiyat bilgileri müsait değil . Ancak sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre bu akıllı telefon bazı pazarlarda bulunmuyor. 85 dolar Son derece uygun fiyatlara satın alınabilir. Telefonun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ve gelmesi halinde fiyatının ne olacağı bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu